سرویس تلفن ویپ Voip

امروزه نیاز به سیستم های تلفنی میتنی بر IP  ، به شدت افزایش یافته است و این سیستم ها به طور گسترده ای برای کسب و کار ها محبوبیت یافته است . این سیستم وعده ارائه مزایای بسیاری در رابطه با ذخیره کردن و کاهش هزینه ها در بر دارد  و در این میان قابلیت برقراری ارتباط راحت تر و موثرتری را ارائه میدهد . همچنین با ادغام آن با نرم افزار های موجود در سازمان ها ، هرگونه فرایند فروش قابل تصوری ، آسان خواهد شد نرم افزار سیستم تلفن ویپ پارسیس امنیت با ارائه راهکار هوشمند ، امری سخت و غیر ممکن میباشد .

بسیاری از کسب و کار ها به این  امر پی برده اند که یکپارچه سازی سیستم های ویپ و سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری به منظور ایجاد سرویس های منتخب ، ارزش کسب بالا و مزایای  زیادی را در بر خواهد داشت.

سیستم تلفن voip

با سیستم تلفن ویپ قدرت کسب و کار خود را افزایش دهید

ویژگی های تماس با تلفن ویپ

سیستم تلفن ویپ پارسیس امنیت

ارائه سیستم تلفنی ویپ در ایران

سیستم تلفن VoIP (Voice over Internet Protocol) یک فناوری ارتباطی است که به ارسال صدا و تصویر از طریق شبکه اینترنت از طریق پروتکل‌های مخصوصی اجازه می‌دهد. این سیستم از اهمیت بالایی در محیط‌های تجاری و تفنگراها برخوردار است. یک سیستم تلفن VoIP با استفاده از تجهیزات مخصوصی مانند تلفن‌های VoIP، برنامه‌های کامپیوتری یا تلفن‌های همراه و سرورهای VoIP ارتباط را برقرار می‌کند. از مزایای این سیستم می‌توان به کاهش هزینه‌های مکالمات بین‌المللی، امکانات پیشرفته ارتباطی مانند تماس تصویری و کنفرانس‌های ویدئویی، انعطاف‌پذیری بالا در مدیریت تماس‌ها، و قابلیت ادغام با سیستم‌های اطلاعاتی دیگر اشاره کرد.

سیستم تلفن VoIP معمولاً نیاز به اینترنت پرسرعت دارد و برای پیاده‌سازی موفقیت‌آمیز آن باید تجهیزات و نرم‌افزارهای مناسبی انتخاب شود. امنیت نیز از اهمیت بسیاری در این سیستم برخوردار است تا از تهدیدهای مختلف امنیتی محافظت شود. کاربردهای اصلی سیستم تلفن VoIP شامل تجارت الکترونیک، ادارات دولتی، شرکت‌های بزرگ و کوچک، و همچنین افرادی که به تماس‌های بین‌المللی نیاز دارند، می‌باشد. این سیستم به سازمان‌ها امکان ارتقاء کارایی و کاهش هزینه‌ها را می‌دهد و در دنیای مدرن ارتباطات نقش مهمی ایفا می‌کند

مزیت استفاده از ویپ چیست؟!

کاهش هزینه ها

استفاده از ویپ به دلیل انتقال تماس‌ها از طریق اینترنت به جای شبکه‌های تلفنی معمولی، هزینه‌های مکالمات را به طور قابل توجهی کاهش می‌دهد

انعطاف پذیری

انعطاف‌پذیری بالایی را فراهم می‌کند، از جمله افزودن و حذف خطوط تلفن، تنظیمات سریع تماس‌ها و انتقال تماس‌ها به تلفن‌های همراه

امنیت

ویپ امکانات امنیتی برای محافظت از اطلاعات حساس و وجلوگیری از تهدیدات امنیتی ارائه می‌دهد، از جمله رمزنگاری تماس‌ها و کنترل دسترسی به سیستم تلفن ویپ

دسترسی از همه‌ جا

با ویپ، امکان دسترسی به سیستم تلفن از هر مکانی که اینترنت دارید وجود دارد، که برای کارمندان مسافر و کار از راه دور بسیار مفید است

قابلیت‌های پیشرفته

ویپ شامل ویژگی‌هایی مانند مکالمات تلفنی از راه دور، پیام‌رسانی صوتی، انتقال تماس‌ها و نمایش تاریخچه تماس‌ها می‌شود

ادغام با نرم‌افزارهای کسب‌وکار

ویپ می‌تواند با نرم‌افزارهای مورد استفاده در سازمان‌ها ادغام شود، مانند سیستم‌های مدیریت مشتریان (CRM) و سیستم‌های ارتباطی دیگر سازمان شما

کنفرانس‌های ویدئویی

می‌توان با استفاده از ویپ به راحتی کنفرانس‌های ویدئویی با چندین شرکت‌کننده را سازماندهی کرد، که از برگزاری جلسات مجازی بهره‌وری بالایی دارد.

تماس تصویری و ویدئویی

ویپ اجازه می‌دهد تماس‌های تصویری و ویدئویی با کیفیت بالا را برقرار کرده و ارتباطات بصری بهبود یابد

سیستم تلفن ویپ

سیستم تلفن ویپ | پارسیس امنیت

آپ تایم بالا
آپ تایم 99%
امنیت بالا
امنیت 98%
پشتیبانی از مشتریان
پشتیبانی 95%

امنیت سیستم تلفنی ویپ پارسیس امنیت

مدیریت دسترسی

کنترل دسترسی به سیستم VoIP بسیار مهم است. این به معنای مدیریت کاربران و تعیین دسترسی‌های آنها به ویژگی‌ها و خطوط تلفنی مختلف می باشد.

رمزنگاری

یکی از مهمترین اقدامات امنیتی در VoIP استفاده از رمزنگاری برای محافظت از مکالمات است. این رمزنگاری باعث می‌شود که اطلاعات تصویری و صوتی در حین انتقال از طریق شبکه اینترنت برای افراد غیرمجاز قابل دسترس نباشد.

پیشگیری از حملات DDoS

حملات DDoS (توزیع شده از طریق خدمات) می‌توانند به سیستم VoIP آسیب برسانند. برای مقابله با این حملات، از فایروال‌ها و سیستم‌های تشخیص نفوذ (IDS) و جلوگیری از نفوذ (IPS) استفاده می‌شود.

بک‌آپ و بازیابی

برنامه‌های بازیابی و بک‌آپ منظم از تنظیمات و داده‌های سیستم VoIP به منظور مقابله با حملات و خرابی‌های احتمالی بسیار مهم است

اعتبارسنجی و احراز هویت

اعتبارسنجی کاربران و احراز هویت آنها مهمترین عامل امنیتی است. باید اطمینان حاصل شود که تنها افراد مجاز به استفاده از سیستم VoIP دسترسی داشته باشند.

مانیتورینگ و لاگ‌گیری

مانیتورینگ فعالیت‌ها و لاگ‌گیری وقایع سیستمی به تشخیص و پیشگیری از تهدیدات امنیتی کمک می‌کند. این لاگ‌ها می‌توانند به تحلیل و پیگیری حملات و نقاط ضعف در سیستم کمک کنند

روند افزایش استفاده از تلفن ویپ

ویپ سیستمی برای افراد حرفه ای

پارسیس امنیت

تعرفه سیستم تلفنی ویپ

پایه

70% امکانات
15 میلیون تومان
 • نصب و راه اندازی سیستم تلفن ویپ
 • انجام سناریو های سازمان شما
 • یک ماه پشتیبانی رایگان
 • داخلی نامحدود

لایت

80% امکانات
30 میلیون تومان
 • نصب و را لندازی سیستم تلفن ویپ
 • ارتباط با سایر دفاتر
 • شش ماه پشتیبانی رایگان
 • داخلی نامحدود

استاندارد

90% امکانات
50 میلیون تومان
 • نصب و راه اندازی سیستم تلفن ویپ
 • سیستم مدیریت و نظر سنجی کارشناسان
 • شش ماه پشتیبانی رایگان
 • ارتباط با سایر دفاتر
پرفروش

پیشرفته

100%امکانات
150 میلیون تومان
 • نصب و راه اندازی سیستم تلفن ویپ
 • باشگاه مشتریان برای کسب و کار شما
 • ارتباط با CRM
 • مدیریت تماس و نظر سنجی

پارسیس امنیت ، امنیت تجارت شما

ما صدای بهترین تصمیمات کسب و کار شما هستیم

مشتریان ما

مشتریانی که به مجموعه پارسیس امنیت اعتماد کرده اند

علی مرادیمشتری
Read More
من از سرویس ویپ این مجموعه استفاده میکنم. سیستم ویپ پارسیس امنیت فوق العاده است. خیلی راضی بودم و به همه هم پیشنهاد میکنم.
زهرا قیصریمشتری
Read More
قیمت های مناسب دارن و افراد متخصص به نظر میرسن
نیما رجائیمشتری
Read More
بسیار عالی و خوش برخورد بودن. سریع کار من رو انجام دادن
Previous
Next

تاثیر استفاده از تکنولوژی سیستم تلفن ویپ در پیشرفت کسب و کار و افزایش فروش

 در عملیات فروش می‌تواند تاثیرات مثبتی داشته باشد. در زیر تاثیرات اصلی استفاده از ویپ در فروش آورده شده است:

 1. افزایش تماس‌های موثرظ سیستم ویپ به افراد امکان می‌دهد تا با مشتریان و پتانسیل مشتریان به راحتی تماس بگیرند. این به کارشناسان فروش امکان می‌دهد تا تعداد بیشتری تماس در یک مدت زمان کوتاه برقرار کنند و ارتباطات بیشتری با مشتریان داشته باشند.

 2. کاهش هزینه‌های تماس: ویپ معمولاً هزینه‌های تماس‌ها را به طور قابل توجهی کاهش می‌دهد، به ویژه در مورد تماس‌های بین‌المللی یا بین‌شعبه‌ای. این کاهش هزینه‌ها به شرکت‌ها امکان می‌دهد تا بودجه خود را به بهبود فعالیت‌های فروش و تبلیغات اختصاص دهند.

 3. امکانات پیشرفته: سیستم‌های ویپ دارای ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند مکالمات تصویری و ویدئویی، پیام‌رسانی صوتی، کنفرانس‌های تلفنی چند نفره و انعطاف‌پذیری بالا در مدیریت تماس‌ها هستند. این امکانات به کارشناسان فروش کمک می‌کند تا بهترین تجربه ارتباطی را برای مشتریان ایجاد کنند.

 4. آنالیز داده‌ها: سیستم‌های ویپ قابلیت ضبط و آنالیز تماس‌ها و اطلاعات مرتبط با تماس‌ها را دارا هستند. این اطلاعات به کارشناسان فروش امکان می‌دهد تا بهترین راهکارها را برای بهبود عملکرد فروش تشخیص دهند و استراتژی‌های موثرتری را پیاده کنند.

 5. ادغام با سیستم‌های مدیریت مشتریان (CRM): ویپ می‌تواند به راحتی با سیستم‌های مدیریت مشتریان ادغام شود، که به کارشناسان فروش اطلاعات دقیق‌تری در مورد مشتریان و تاریخچه تماس‌ها فراهم می‌کند.

به طور کلی، ویپ می‌تواند به بهبود عملکرد و کارایی تیم‌های فروش کمک کند و به آنها امکان ارتقاء تجربه مشتری و افزایش فروش را بد

هنوز جزو مشتریان Voip ما نیستید؟

فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند.